Často kladené dotazy | eXmind s.r.o.

Často kladené dotazyJak aktivovat ProFact na jiném PC nebo po přeinstalování operačního systému?

Pokud jste našim zákazníkem, stačí nám jen zaslat nové ID produktu, které se v tomto případě znovu vygeneruje, na email exmind@exmind.cz. Obratem Vám zašleme Váš nový Aktivační klíč. Staré ID produktu bude deaktivováno.

Kde získám ID produktu nutné k aktivaci produktu?

ID produktu najdete po spuštění ProFactu v "Nastavení" v sekci "O Produktu". Toto ID nám zašlete na adresu exmind@exmind.cz. Obratem Vám zašleme Váš Aktivační klíč.

Jak aktivuju ProFact pokud již vlastním aktivační klíč?

Aktivační klíč se vkládá přímo do ProFactu a to v "Nastavení" v sekci "O Produktu", kde kliknete na odkaz "Aktivované součásti". V nově otevřeném okně klikněte na "Vložit nový aktivační klíč". Vložte klíč a potvrďte klávesou ENTER nebo kliknutím na tlačítko "Vložit"

Aktivační klíč vkládám správně a přesto mi ProFact hlásí, že je klíč neplatný...

Ujistěte se, že vkládáte aktivační klíč do produktu a verze produktu, který jste opravdu zakoupili. Také zkontrolujte, zda ID Produktu souhlasí s tím, které jste nám zaslali.

Poběží mi ProFact na operačním systému Windows 8 a 10?

Ano, ProFact je stavěn a odladěn na těchto operačních systémech. ProFact 5 stačí jen nainstalovat a to je vše. U nižších verzí ProFactu již není kompatibilita zaručena.

Poběží mi ProFact na operačním systému OS X?

Bohužel ProFact není pro počítače MAC určený. Je však možné na tomto OS provozovat ProFact s nástavbou Parallel Windows. Můžete se však těšit na příští rok, kdy startujeme project ProFact X. Půjde o multiplatformovou aplikaci ProFactu na všechny operační systémy ( Win, OS X, iOS, Android )

Jak přenesu data z jednoho počítače do druhého?

Pokud nepracujete v síti a nejste připojeni na vzdálený zdroj dat, můžete data přenést pomocí funkce "Zálohovat data" a "Obnovit data ze zálohy". Zálohu dat přenesete například na přenosném médiu na druhý počítač, kde pomocí funkce "Obnovit data ze zálohy" data obnovíte na druhém PC. Upozorňujeme, že takováto obnova dat smaže všechny data, která na PC byla doposud zadána.

Nevyhovuje mi výstupní tisková sestava. Nechci tam nebo mi tam naopak chybí nějaký údaj. Co s tím?

V ProFactu je možné změnit výstupní tiskovou sestavu dokladu. Jen pro faktury jich je momentálně celkem 8. Stačí v "Nastavení" v sekci "Vystavené doklady" u daného dokladu zadat novou výstupní sestavu. Sestavy se dále tvoří a do budoucna budou přibývat. Doporučujeme proto provádět pravidelné aktualizace.Naše faktury vyhledáte na Google

Blog

tvorba webu

Amok.cz | Internetový katalog a vyhledávač

Toplist