Fakturační program zdarma. Fakturace ProFact - Faktury jednoduše, spolehlivě a zdarma. | eXmind s.r.o.

UPGRADE na PROFACT 5

Seznamte se s novou verzí ProFactu....

UPGRADE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Platí pouze pro stávající zákazníky

MNOHO NOVÝCH FUNKCÍ

Nabitý novými funkcemi, které vám ještě více usnadní práci

VYZKOUŠEJTE

PROFACT ZDARMA

I nadále je ve verzi zdarma, na kterou můžete snadno upgradovat

VYZKOUŠEJTE

Proč upgradovat na nejnovější verzi?

Ekonomický systém ProFact již vyvíjíme přes 12 let. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho poznatků a postřehů našich uživatelů. Všechny tyto zkušenosti využíváme ve prospěch dalšího vývoje. ProFact 5 má mnoho nových funkci a snažili jsme se ho ještě více zjednodušit.

Je stavěn na nejmodernějších technologiích jako jsou SQL servery, Google API, Cloudy, OSRM a další, které přináší stabilitu a možnost ProFact dále vyvíjet tím správným směrem.

Díky těmto novým technologím se můžete v novém ProFactu těšit na EET ( elektronická evidence tržeb ), elektronická podání, zasílání SMS, KASU, příjemky, výdejky a převodky mezi sklady, zjednodušená navigace a automatizace kroků, agendy jsou ještě více propojeny. Na rok 2017 se dále chystá plně propojená Mobilní aplikace pro prodej a sklad s EET, kniha jízd, exporty a importy speciálních formátů jako je isDoc atd., bezkonkureční eshop, vedení a plánování výroby, agenda Zaměstnanci a Majetek, propojení s platebními termínály a mnohem víc...

Objednávka upgradu

Prosíme o vyplnění a zaslání objednávky. Po obdržení objednávky vám zašleme postup k aktivaci ProFact 5. Pokud budete chtít pomoci s instalací nebo převodem dat ze starší verze, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Cena: 726,- CZK s DPH

600 CZK

Cena je na jeden rok. Cena obsahuje kompletní technickou podporu včetně všech aktualizací a upgradů na budoucí vyšší verze. Cena prodloužení licence na další rok je od 400,- do 600,-

Zákaznické číslo:
ID produktu:
Pokud znáte ID produktu z PROFACT 5 a zákaznické číslo, doplňte ho prosím.
Urychlíte samotnou aktivaci produktu.

Pokud ID produktu nebo zákaznické číslo neznáte, nevyplňujte ho.
 
 
Firma / Jméno:
Ulice a ČP:
Město:
PSČ:
IČ:
DIČ:
Telefon:
E-Mail:

Jak upgradovat na nejnovější verzi

1.

Stáhněte si ProFact, uložte jej do PC a následně nainstalujte.

Pokud budete během instalace vyzváni zabezpečením operačního systému k potvrzení spuštění, povolte spuštění instalátoru. Instalaci dokončete.

2.

Po instalaci spusťte ProFact a vyčkejte, dokud se neotevře.

Dojde k vytvoření čisté databáze

3.

ProFact zavřete a ujistěte se, že máte zavřenou i starší verzi ProFactu.

4.

Spusťte převodník dat, který najdete na ploše.

V převodníku stačí kliknout na tlačítko zahájit převod dat. Po úspěšném dokončení převodu můžete začít používat novou verzi ProFactu.

Pokud vlastníte nástavbu VÍCE FIREM, je zapotřebí kroky opakovat pro každou jednotlivou firmu, kdy si v první řadě vždy v ProFact založíte nový subjekt.Naše faktury vyhledáte na Google

Blog

tvorba webu

Amok.cz | Internetový katalog a vyhledávač

Toplist